Na własne życzenie

bramki: Przemysław Iwanek, Marcin Kuczera

21 kolejka - FC Baranowice 2:1 RKP Rybnik

bramka: Marcin Kuczera

Po ubiegłotygodniowym, wygranym boju o punkty z drużyną Jakaru (2:0) nie udaje się nam zwyciężyć w najważniejszym meczu wyjazdowym z Baranowicami. Na własne życzenie przegrywamy 2:1. Z powodu kontuzji oraz żółtych kartek gramy bez dwóch kluczowych obrońców. Już w pierwszej minucie myli się jeden ze zmienników wystawiając piłkę przeciwnikowi i przegrywamy 1:0. Staramy się odrobić straty, jednak zawodnicy Baranowic za wszelką cenę zatrzymują nasze ataki (sędzia zakłada klapki na oczy), a wynik do przerwy pozostaje bez zmian.

W drugiej połowie mamy dużo więcej okazji do zdobycia bramki m.in. poprzeczka oraz 99% :) sytuacja sam na sam. Druga bramka to akcja Adama Jargonia, który wbiega w pole karne, wystawia piłkę na 11m do Marcin Kuczery i strzelamy bramkę na 1:1. Do pracy sędziego w tym meczu obie drużyny mają duże zastrzeżenia, na 15 minut przed końcem spotkania uznaje bramkę z pozycji spalonej. Ostatecznie 2:1 dla gospodarzy. Taki rezultat stawia nas w trudnej sytuacji, musimy liczyć na odpowiednie wyniki w meczach innych drużyn, niczym Polska reprezentacja.