Lekcja pokory w Wodzisławiu

• autor: Grześ G. / Marcin, 2009-09-21 22:49

FC Chwałowice 1:1 RKP Rybnik

Drużyna RKP przyjechała do Wodzisławia opromieniona trzema zwycięstwami pod rząd, do przedostatniej drużyny po kolejne zwyciestwo. Jednak młoda ambitna drużyna FC CHWAŁOWICE zaskoczyła mądrą grą obronną. Na początku meczu defensywa RKP zaczęła raz po raz popełniać błedy. W 20 min. meczu nieporadna próba zostawienia na spalonym zawodnika Chwałowic, który wychodzi na czystą pozycję, mija bramkarza i pakuje piłkę do bramki.

Od tego momentu drużyna gości chciała jak najszybciej odrobić straty lecz wszystkie ataki kończyły się na 20 metrze od bramki przeciwnika. Druga część meczu zaczęła się od falowych ataków RKP, jednak było to bicie głową w mur. W 70 minucie rzut wolny pośredni wykonuje Marcin K. i z około 17 metrów strzela bramkę. Końcówka spotkania to zaciekłe ataki drużyny przyjezdnej lecz do końca gry wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie zespół RKP lepiej konstruował akcje ofensywne jednak zabrakło wykończenia i zimiej krwi napastników. Drużyna gości przyjechała do Wodzisławia zbyt pewna siebie myśląc ,że łatwo poradzą sobie z drużyną z końca tabeli, z zespołem broniącym całą drużyną dobrego wyniku z pierwszej połowy.

autor: Rado_77 2009-09-22 12:59:55

Profil Rado_77 w Futbolowo Niestety nie wyszedł nam ten mecz !Graliśmy ofensywnie i nadzialiśmy się na kontrę . Boisko niestety bardzo małe przez co trudno było przebić się w stronę zamurowanej przez prawie całą drużynę bramki.Inna sprawa że gospodarze grali bardzo ambitnie i często nas wyprzedzali .Na szczęście wyniki ułożyły się całkiem dobrze.

autor: ~Fc Chwałowice 2009-09-22 15:40:21

avatar

Dzięki chłopaki za mecz, naprawde kibice co oglądali nie mieli na co narzekać. Życzymy powodzenia w dalszych kolejkach ;) Pozdro