Skromne 1:0

• autor: Marcin, 2009-09-06 15:16

Rundę rewanżową rozpoczęliśmy od skromnego zwycięstwa z drużyną Solszybu 1:0. Spotkanie było dosyć wyrównane, obie drużny wypracowały sobie kilka dogodnych sytuacji. Jedyną bramkę jeszcze przed przerwą zdobył Sebastian Janicki, a asystę zaliczył Przemysław Iwanek. Drużyna gospodarzy starała się odrobić straty wyprowadzając groźne ataki, na szczęście nasz bramkarz udanie przy nich interweniował. Na początku drugiej połowy zmarnowaliśmy najlepszą okazję na podwyższenie rezultatu nie trafiając z rzutu karnego, czego wynikiem była nerwowa końcówka meczu. Były to ważne 3 punkty dla naszego zespołu.

W następny weekend czekają nas dwa spotkania. Najbliższy mecz zagramy w piątek z drużyną Vikinga Rybnik, jest to jedyny możliwy termin rozegrania zaległego meczu z 12 kolejki. Następnie w niedzelę zmierzymy się z drużyną ZGM Centrum.