Ostatni mecz rundy wiosennej

• autor: Marcin, 2009-06-22 23:36
ROWryb 1-6 (1-3) RKP Rybnik
Bramka dla ROWrybu: Janusz Mucha
Bramki dla RKP: Marcin Kuczera (3), Bogusław Adamczyk, Tomasz Komorowski, Grzegorz Gabriel
Przeciwnicy stawili się na mecz w dziesięcu ale z powodu kontuzji obrońcy od około 20 minuty musieli kontynuować grę w dziewiątkę. Dwie bramki na początku spotkania pozwoliły nam spokojnie prowadzić grę. Drużyna ROWrybu w pierwszej połowie również wypracowała sobie kilka dobrych sytuacji, jednak tylko jedną udało się wykorzystać. Dobrze spisywała się defensywa gospodarzy, która wielokrotnie łapała nas na spalonym. Dzięki różnicy dwóch zawodników, w drugiej połowie przypieczętowaliśmy zwycięstwo trzema kolejnymi trafieniami. Spotkanie rozgrywane było w lekkim deszczu i miłej atmosferze:)

autor: ~Jurek 2009-06-23 08:02:31

avatar Dzięki za obiektywny komentarz. Faktycznie mieliśmy kilka okazji w pierwszej połowie, gdyby tylko bylibyśmy w komplecie to walka była by na pewno bardziej wyrównana...

autor: ~Marcin 2009-06-24 13:33:35

avatar czasem uda mi się napisać obiektywnie:)