Dreszczowiec w Radlinie

• autor: Marcin, 2009-05-24 18:52
Po ciężkim i wyrównanym meczu wygrywamy z drużyną Victorii 2:1.

W dzisiejszym spotkaniu brakowało nam dokładności w grze, tym samym nie potrafiliśmy poważnie zagrozić bramce gospodarzy. Obie drużyny umiejętnie broniły własnego pola karnego i wybijały się z uderzenia.

Pierwszą bramkę Victoria zdobywa ze stałego fragmentu gry - strzał na bramkę i dobitka z najbliższej odległości. Gospodarze prowadzą do przerwy 1:0.

W drugiej połowie przejawiamy większą ochotę do gry, kilka dobrych, składnych akcji z naszej strony. W końcu Grzegorz Gabriel zagrywa długą piłkę na jedenasty metr, tam Tomasz Komorowski, z bramkarzem na plecach przedłuża piłkę do siatki rywali i jest 1:1. Pod koniec spotkania obie drużyny opadają z sił, a w międzyczasie marnują dobre sytuacje do zdobycia drugiego gola. W okolicach 80 minuty pada, jak się później okazuje zwycięski gol – Grzegorz Dudzik zagrywa do Marcina Kuczery, a ten strzela z 25 metrów w lewy róg bramki. Po tym trafieniu zawodnicy Victorii desperacko rzucają się do ataku, jednak szczęśliwie się bronimy i wychodzimy z kontrami, których nie udaje się wykorzystać. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 2:1 dla RKP.

autor: ~Grześ - Victoria 2009-05-25 09:52:46

avatar Zgadzam się w 100% z relacją z tego meczu. Pozdrawiam i życzę powodzenia w kolejnych spotkaniach:)

autor: ~anonim 2009-05-26 21:44:22

avatar zdecydowanie najtrudniejszy mecz dla ekipy z RKP . Viktoria wyrasta na czarnego konia rozgrywek drugiej ligi. przed meczem zadowolilbym sie remisem . szacun dla Viktorii