Mecz z Lubarem - Różnica klas

• autor: Grześ G., 2009-05-18 22:15

Niemal przez całe spotkanie dominowali piłkarze RKP. Pierwszą bramkę zdobyliśmy szybko po zamieszaniu pod bramką Lubaru, gdzie najlepiej odnalazł się Boguś Adamczyk i wychodzimy na prowadzenie. Zespół z Buzowic próbował odrobić straty, ale niewiele z tego wychodziło, bo ataki gości były świetnie rozbijane przez naszą obronę. Środek pola również był opanowany przez zespół RKP gdzie bardzo dobrze grą kierowali G. Dudzik i S. Janicki. Początek drugiej połowy to dwie szybkie bramki i zwycięstwo stało się faktem.

Jak padły bramki:

1-0 - kilka podań RKP pod bramką Lubaru, piłkę dostał B. Adamczyk i z niewielkiej odległości skierował ją do bramki

2-0 - strzał z 25 m i fantastyczna bramka R. Śwista

3-0 - główka T. Komorowskiego po kornerze B. Adamczyka

4-0 - Tomasz Komorowski wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem pieczętując efektowne zwycięstwo Rybniczan.

Bohater meczu: Radosław Świst. Brawa należą sie również naszej obronie za rozbijanie ataków przeciwników. Defensywa była zdecydowanie najlepszą formacją RKP w meczu, no i ta piękna bramka stadiony świata

opracował obrońca Grześ G.

autor: ~raf_16 2009-05-18 22:56:55

avatar

no no Grzesiu, dobry opis :) fajny pomysł, żeby odciążyć Marcina i pomóc mu ze stroną. Rób opisy meczów bo fajnie Ci to wychodzi. Pozdrawiam

autor: ~anonim 2009-05-19 18:38:55