status Gadu-Gadu

Aktualności

Pierwsze trzy punkty

• autor: Marcin (opis meczu Rafał), 2009-04-26 02:44
W czwartej kolejce sezonu pokonaliśmy zespół FC Chwałowice 6 do 2. Już w pierwszych minutach zaatakowaliśmy, czego efektem była bramka w 2 min. Rzut wolny wykonywał Tomek Komorowski. Uderzył na bramkę, bramkarz odbił pilkę, dopadł do niej Rafał Płuciennik i dobił ją do bramki. Potem gra się wyrównała i coraz śmielej zaczęli sobie poczynać goście. Po błędzie naszego bramkarza padla bramka na 1:1 w 12 minucie. W 25 min. goście prowadzili już 2:1. Mecz do końca pierwszej polowy był bardzo wyrównany. W 34 min. udalo nam się wyrównać za sprawą Tomka Komorowskiego.
Druga połowa należala już tylko i wyłącznie do nas. Dwie kolejne bramki (53 i 60 min.) zdobył Rafał Płuciennik i przy wyniku 4:2 mogliśmy grać spokojnie i kontrować atakujących gości. W końcówce meczu (75 I 85 MIN.) dwie bramki dołożył Tomasz Komorowski i mecz zakończył się wynikiem 6:2 dla RKP. To pierwsze i zdecydowane nasze zwycięstwo w lidze w tym sezonie. Oby tak dalej.