Wciąż bez zwycięstwa

• autor: Marcin, 2009-04-19 10:02
W meczu trzeciej kolejki przeciwko ZGM Centrum Rybnik padł remis 3-3. Mimo wielu dobrych sytuacji w pierwszej połowie wciąż nie zachwycamy skutecznością, nasze groźne ataki sporadycznie kontrowali rywale. Pierwsze 45 minut nie przyniosło bramki dla żadnej z drużyn. Drugą połowę rozpoczeliśmy bardzo dobrze, po 10 minutach było już 2:0.
Po kilku chwilach udało nam się zdobyć trzecią bramkę i zapowiadało się na łatwe zwycięstwo, jednak nasi rywale nie zamierzali się poddawać, skutecznie wykorzystali naszą ospałość. Końcówka nie należała do nas, oddaliśmy inicjatywę i nie potrafiliśmy wyprowadzić groźnego ataku czego wynikiem było stracenie trzech bramek. Ta ostatnia bramka padła w ostatniej akcji meczu. Trzeba przyznać iż "przegraliśmy" wygrany mecz i to na własne życzenie. Na naszym koncie tylko dwa punkty... trzeba wziąść się w garść.

autor: ~dawidek2009 2009-04-19 12:55:10

avatar nie licząc strzelonych bramek ze spalonego .zgm centrum tez w pierwszej  połowie nie wykorzystał dwóch stu procentowych sytuacji a na dodatek Sędzia nie podyktował rzutu karnego

autor: ~tomek-22 2009-04-19 14:18:58

avatar potwierdzenie uczestnictwa w kolejnym meczu przesłali: domino, andrzej, artur, boguś, jankes, arek, adam, promocja, czoper, przemo, seba, ja też , czekam na resztę , no chyba że to wszyscy ???

autor: ~tomek-22 2009-04-19 17:42:16

avatar dobra trochę ochłonąłem, bez więlkich dywagacji było do dupy i tyle i też mam w tym swój duży wkład, jedyna pociecha że nie tylko ja, ale tak naprawdę to słaba pociecha jak to mówią ,,sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą,, tak naprawdę o ile nie zadbamy o właścią atmosferę na meczu (czytaj: kłótnie i pretensje) to wiele nie powalczymy i tych ,,sierot,, zaliczymy bez liku. myślę że każdy grał tak jak w tym dniu potrafił najlepiej a że wszyscy sie starali a wyszło jak zwykle to już inna bajka, gramy z sobą wiele lat i każdy wie na co kogo stać, a na boisku zachowujemy się czasami jak wrogowie a nie partnerzy . to trzeba zmienić . zaczynam od siebie .może ktoś jeszcze...?

autor: wojownik13 2009-04-19 19:55:28

autor: ~do marcina 2009-04-19 23:14:12