status Gadu-Gadu

Aktualności

Wciąż bez zwycięstwa

• autor: Marcin, 2009-04-19 10:02
W meczu trzeciej kolejki przeciwko ZGM Centrum Rybnik padł remis 3-3. Mimo wielu dobrych sytuacji w pierwszej połowie wciąż nie zachwycamy skutecznością, nasze groźne ataki sporadycznie kontrowali rywale. Pierwsze 45 minut nie przyniosło bramki dla żadnej z drużyn. Drugą połowę rozpoczeliśmy bardzo dobrze, po 10 minutach było już 2:0.
Po kilku chwilach udało nam się zdobyć trzecią bramkę i zapowiadało się na łatwe zwycięstwo, jednak nasi rywale nie zamierzali się poddawać, skutecznie wykorzystali naszą ospałość. Końcówka nie należała do nas, oddaliśmy inicjatywę i nie potrafiliśmy wyprowadzić groźnego ataku czego wynikiem było stracenie trzech bramek. Ta ostatnia bramka padła w ostatniej akcji meczu. Trzeba przyznać iż "przegraliśmy" wygrany mecz i to na własne życzenie. Na naszym koncie tylko dwa punkty... trzeba wziąść się w garść.