status Gadu-Gadu

Aktualności

Cios od Vikingów

• autor: Marcin, 2009-03-30 19:34
W pierwszym meczu sezonu 2009 ulegliśmy drużynie Viking Rybnik 1-3. Był to mecz o którym będziemy chcieli jak najszybciej zapomnieć. Mecz wydawał się być wyrównany, jednak to rywale stwarzali sobie więcej sytuacji podbramkowych, a najlepsze z nich wykorzystali. Nie obyło się również bez kilku spięć pomiędzy zawodnikami obu drużyn za co zostali nagrodzeni żółtymi kartkami:). Wynik 1-1 do przerwy nie zadowalał żadnej z ekip. W drugiej połowie poza dwoma dogodnymi sytuacjami (strzelając również w słupek) nie potrafiliśmy zagrozić bramce Vikingów. W końcu mocny strzał z rzutu wolnego tuż pod porzeczkę pogrzebał nasze nadzieje na zwycięstwo. Rywale nadal stwarzali zagrożenie pod naszym polem karnym, a trzecie trafienie odebrało nam jakiekolwiek szanse w tym meczu.